Edirne Gölet Çilingir ve Anahtarcılık Hizmeti

Edirne’nin Merkez ilçesinde bulunan Şükrüpaşa Mahallesindeki meşhur park “Gölet” geçtiğimiz yıllarda restore edilmiş ve çok daha fazla ziyaretçi toplamıştı. Edirne’nin en tatlı muhitlerinden birisi olup, mevcut müşterilerimizin çoğunluğunun orada olduğunu belirtmeliyim. Gölet’te Çilingir Hizmeti vererek halkımıza hizmete devam ediyoruz.

Edirne’de çilingir hizmeti veren en büyük işletmemiz olması sebebiyle bu semtte oturan kişilerin bizi tercih ettiği de doğrudur. Buradaki bir çok apartmanın ve sitenin yönetimi ile anlaştığımız için kapı işlerinde ek indirim uygulanabilmektedir.

Kapıda mı kaldınız? Çilingire mi ihtiyacınız var? Gölette oturuyor ve bizim daha önce anlaşmış olduğumuz bir apartman ve site yönetimine tabi iseniz indirim kazanabilirsiniz. Apartman yöneticiniz ile iletişime geçin “Edirne Çilingir” ile anlaşmanızın olup olmadığınızı sorun.

Edirne Gölet Parkı

Gölet Parkı, Edirne’deki en gözde parktır diyebiliriz. 7’den 70’ye her yaş grubunun rahatça takılabildiği bir mekan. Sabah koşuları ve akşam yürüyüşleri için çok uygun bir yer kesinlikle denemelisiniz.

Aile ortamı, çocukların oynaması için park var, gençlerin takılabileceği yeşillik alanlar da mevcut. Şehirden ve betonlardan mı bunaldınız? Gidin iki dakka oksijen çekin. Doğanın tadını tadın.

Tamam gerçeği söyleyelim çok fazla bir şey beklemeyin yani o kadar da oksijen ve yeşillik yok ama Edirne’den fazla bir şey beklemeyin. Sonuçta burası küçük bir şehir öyle vakit geçirebilecek çok şey yok. Ama işte gidebileceğiniz sayılı yerlerden birisi de bu. Fazla bir şey beklemeyin 🙂

Yerler çöp atarak doğayı kirleten insanlar (!) bu göleti ve çevresini de kirlettiğini itiraf etmeliyiz. Temizlik çalışmaları yeterli mi? Tartışılır. Ama öncelikle halkımızın görgülü olması ve çevreye karşı daha duyarlı hale gelmesi gerekmektedir. Bunu da eğitim ile yapabiliriz.

Çilingir hizmetinin bunlarla ne alakası var diyebilirsiniz? Ama öyle bu kadar dikkatsiz mi olunur kardeşim? Duyarlı bir toplumun yetişmesini istiyoruz. Bunun içinde olabildiğince böyle şeyleri hatırlatmak bizim görevimiz.

Bu yazıyı okuyan güzel insan. Şahsen kimsenin okuyacağını sanmıyorum. Çilingir sayfasının “Çilingir” yazıldığında üst tarafa çıkartılması için yazılmış bir SEO yazısı olduğu için öyle gelişi güzel yazılmış bir şey ama okuyorsan bil ki, özelsin. İşsiz kardeşim, git bilimsel makale falan oku. Sosyal medyada hikayeleri kaydıracağına iki üç bilimsel öğrensen, ülke kurtulur. Yani bunu bireysel olarak düşünme herkesin bilime ve felsefeye ihtiyacı var. Kapıda kalanların da çilingire 🙂

Edirne Çilingir

Edirne Gölet Çilingir ve Anahtarcılık Hizmeti

Edirne Gölet Çilingir ve Anahtarcılık Hizmeti” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Call Now ButtonTIKLA HEMEN ARA